Spokey Floryda

Mechanický rotoped Plynulá ruční nastavitelnost odporu Úprava sedadla - svisle Nastavení úhlu nachýlení řídítek Měření pulsu pomocí klipsu na ucho. Maximální váha...
2 360 Kč
Doprava zdarma, Info v obchodu
Doporučená nabídka Domácí fitness s.r.o.

Info v obchoduZdarma96 % • 1 086 recenzíDalší informace

• cena, přístup prodejce při výměně stroje
    • mizerná kvalita stroje
    • je hrozně malý a nestabilní
    • nepříjemný, cukavý chod

Asi lepší přidat a koupit něco trochu dražšího, protože tohle je prostě nepoužitelné i pro ženu. Rotoped jsem chtěla jen na šlapání 3x týdně u telky, takže něco levnějšího, ale tohle mě hodně zklamalo. Podle prodejce to za tyhle peníze bude od jekékoli značky krám :-) , takže jsem stroj vrátila a koupila si o něco dražší. Výměna u prodejce bezproblémová, dokonce i dopravu zaplatili, prostě perfektní přístup !

• , zakoupeno v ePROTON.cz

• Cenově výhodný, funkce vyhovující pro domácí použití.
    • Má poněkud nižší sedlo i při nejvyšší výšce. Není vhodné pro čahouny.

Cenově i funkčně vyhovující.

Nosnost

Mechanický rotoped

Plynulá ruční nastavitelnost odporu

Úprava sedadla - svisle

Nastavení úhlu nachýlení řídítek

Měření pulsu pomocí klipsu na ucho.

• Maximální váha uživatele: 100 kg
  • Funkce počítače: scan, rychlost, vzdálenost, čas, kalorie
  • Rozměry: 80 x 109 x 46
  • Váha netto: 10,5 kg
  • Váha brutto: 12 kg
  • nastavitelnost výšky sedadla od-do: 55,5 - 70,5

Z důvodu objednání speciálního svozu pro nadlimitní váhy balíků.

Na Slovensko bohužel není doprava možná.

4zákazníci nedoporučují produkt

cena v souvislosti s kvalitou

• cena, přístup prodejce při výměně stroje
    • mizerná kvalita stroje
    • je hrozně malý a nestabilní
    • nepříjemný, cukavý chod

• , zakoupeno v ePROTON.cz

• Cenově výhodný, funkce vyhovující pro domácí použití.
    • Má poněkud nižší sedlo i při nejvyšší výšce. Není vhodné pro čahouny.

Cenově i funkčně vyhovující.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• pro nízkou hmotnost při šlapání nestabilní, člověk má pocit, že brzy spadne
    • drážka na počitadlo je krátká, takže stále vypadává
    • u mého kusu se rotoped při šlapání zadrhával, což může být chyba pouze u jednoho výrobku

před zakoupením jsem věřila, že pro menší rozměry nebude překážet v bytě, bohužel jeho hmotnost nezaručuje stabilitu při cvičení, pokud pominu zadrhávání přístroje, tak mi vadilo stálé vypadávání počítadla z řídítek (pokud by byl přístroj stabilní a nekymácel se, tak by pravděpodobně nevypadávalo)
    Před nákupem jsem již několikrát zakoupila velice levný rotoped v hypermarketech typu Tesco, Kaufland... a nikdy jsem s ním problém neměla, doufala jsem proto, že když zakoupím stroj od výrobce, zajistím si tím jistotu kvality, ale bohužel

• - malý
    • - lehký
    • - je opravdu příliš malý, kdo má více jak 160 cm si nezajezdí
    • - nelze nastavit tak aby člověk propnul nohy
    • - na tyči se sedlem není možné nastavit výšku na první dvě dirky

Nedoporučuji pro normálního dospělého člověka.

• , zakoupeno v 123shop.cz

• líbil se mi
    • nebyl drahý pro důchodkyni
    • lehce jsem ho sestavila a po vyzkoušení je výborný

tento výrobek se mi líbil, není těžký a dobře se používá.
    Zatím ho nepoužívám ještě dlouho, ale jsem spokojená a jistě bych ho doporučila ostatním.

• , zakoupeno v deeplove.cz

• Nezabírá moc prostoru, lehký
    • Kdo měří více než 175 se už asi neprojede....

Nalákala mě hlavně nízká cena

• , zakoupeno v Duvlan.cz

• byl to dárek dcera je spokojena
    • nemám nic

dárek