Sportop B860i IOS

130 kg
Výška
140 cm
40 kg

• , zakoupeno v Domácí fitness s.r.o.

• - robustní a stabilní
    • - výškově vyhovuje celé rodině (130 - 188cm)
    • - velký a přehledný displej
    • - připojení tabletu přes BT (kdo vyzkoušel už nechce jinak :-)
    • - v balení chyběly tři matičky k sedlu, což je ovšem problém výrobce. Nahradil jsem je lepšími.
    • - byly by fajn naklápěcí řídítka, ale neberu to jako minus, věděl jsem, co kupuji.

Potřeba rotopedu vznikla kvůli rehabilitaci manželky. Praktických zkušeností s rotopedy nemaje jsem strávil několik týdnů výběrem a porovnáváním na internetu. Jeden z prvních odkazů vedl na Domácí fitness. Oceňuji přehlednost stránek a hlavně podrobné technické údaje a možnost porovnávání výrobků (i když jenom 3 kusů).
    Postupným stoupáním v ceně jsem dospěl ke Sportopu B860i který splňuje naprosto vše, co jsem od rotopedu požadoval.
    Objednával jsem v pátek, ten samý den mi telefonicky potvrdili objednávku a druhý den rotoped dorazil. Sestavení proběhlo v pohodě, zvládne to i technicky průměrně nadaný člově. Tři chybějící matičky nebyly problém, i když někoho by to mohlo potrápit.
    Na rotopedu se jezdí výborně, je tichý, pohodlný. Díky velkému displeji je i snadno a logicky ovladatelný a to i když si k němu nepřipojíte tablet nebo mobil. S nimi se dostávate do úplně jiné dimenze. Naplánujete si cestu na libovolném místě (které zná Google) a pak už jedete za pohybujích se obrázků krajiny (ano, není to plynulé, ale to už bychom chtěli trochu moc) a zátěž se mění podle skutečné nadmořské výšky. Paráda.

Sečteno podtrženo - velká spokojenost.

• , zakoupeno v FITHAM

• Aplikace iRoute
    • USB port
    • Snadné nastavení výšky
    • Celkově jednoduché ovládání
    • Při větší zátěži se občas stane, že v něm cosi klape.

Sportop si rychle našel své místo u nás doma. Denně na něm někdo jezdí. Po chvíli laborování se mi podařilo zprovoznit také aplikaci iRoute a projel jsem si dvě trasy. První zvolená z oblíbených přidávala zatížení dle profilu, ale druhá zvolená z mapy to bohužel nedělala. Tak asi ještě někde bude třeba něco donastavit.

Nosnost
130 kg
Výška
140 cm
40 kg

Sportop B860i - rotoped pro domácí využití. Tento model má možnost připojení tabletu či smartphonu (IOS, Android), přes Bluetooth umožní stáhnout speciální aplikaci iConsole+, která poskytuje uživatelům maximálnímožnosti při tréninku.

• Tepové snímače na řídítkách;
  • Možnostnastavení sklonu řídítek;
  • Nastavitelné PU sedadlo ve vertikálním i horizontálním směru;
  • Silný a odolný řemenový pohon zajišťuje hladký a tichý chod zátěžového kola;
  • 16 úrovní zátěže;
  • Softwarový modul má 12 přednastavených programů, včetně 1 uživatelského, programů na srdeční frekvenci: 55%, 75%, 90%, cílových a watt ovládání;
  • Stav srdečního systému (funkce obnovení pulsu RECOVERY);
  • Funkce BODY FAT TEST – test tělesného tuku, umožní zjistit procentuální obsah tuku v těle;
  • Přemístění trenažéru je snadné a pohodlné díky přepravním kolečkám;
  • Nový systém magnetických brzd zajišťuje trvanlivý a tichý chod trenažéru;
  • Systém vyrovnávání nerovností podlahy.

Základní

Computer

Displej

LСD displej

Funkce computeru

Čas, vzdálenost, rychlost, kalorie, výkon, tepová frekvence, teplota v místnosti, počet kol/min

Programy 12 přednastavených programů

Snímače tepové frekvence v rukojetích

Ano

Rozměry po sestavení 98 х 51 х 140 cm

Hmotnost 40 kg

Záruka 2 roky

Zdroj napájení: Síťový adaptér

• , zakoupeno v Domácí fitness s.r.o.

• - robustní a stabilní
    • - výškově vyhovuje celé rodině (130 - 188cm)
    • - velký a přehledný displej
    • - připojení tabletu přes BT (kdo vyzkoušel už nechce jinak :-)

Sečteno podtrženo - velká spokojenost.

• , zakoupeno v FITHAM

• Aplikace iRoute
    • USB port
    • Snadné nastavení výšky
    • Celkově jednoduché ovládání
    • Při větší zátěži se občas stane, že v něm cosi klape.