Duvlan Keaton Ergo

40 kg

Vyhovuje nám i děte

• Jednoduchá rychlá montáž, kvalitní zpracování, doporučuji
  • , zakoupeno v Duvlan.cz

Rotoped jsem musel po pár dnech používání poslat na záruční servis. Nefungovalo měření BMI, BMR a %tuku, dále nefungovala funkce ODO a při šlapání se ozývaly pravidelné klapavé zvuky. Věřím že se to servisem vyřeší. Jinak jsem s rotopedem spokojený. Jednání pracovníků obchodu je rychlé a bez problémů.

Nosnost
130 kg
40 kg

Rotoped DUVLAN Keaton Ergo je nejvyšší model značky DUVLAN. Kvalitní provedení a 10 kg setrvačník garantuje plynulý a tichý chod během tréninku. Je vybaven přehledným LCD displejem a reproduktorem pro přehrávání hudby z vašeho mobilu. Díky výškově nastavitelnému sedadlu a nastavitelným rukojetím lze rotoped DUVLAN Keaton Ergo přizpůsobit libovolné výšce postavy. Technický popis: - ergometr - magnetický brzdný systém s tichým chodem řízený počítačem - plynulá regulace brzdného odporu servomotorem - elektronické ovládání zátěže - 10 kg setrvačník - počítač s modře podsvíceným LCD displejem - funkce počítače: čas, rychlost, vzdálenost, kalorie, puls, kalendář, hodiny, teplota - 24 přednastavených tréninkových programů, kardio programy-HRC, program na měření tělesného tuku, Watt ovládání, cílová tepová frekvence - paměť pro 1-4 uživatelů - reproduktor pro přehrávání hudby - snímače tepové frekvence v rukojetích - vertikální a horizontální nastavení sedla - nastavitelný úhel rukojeti - mechanismus vyrovnávání nerovností podlahy - řeménkové pedály - transportní kolečka pro snadné přemisťování rotopedu - rozměry: d100 x š64 x v146 cm - hmotnost: 40 kg - nosnost: 130 kg 5-letá záruka pro rám! Záruční servis bez nákladů! Nejvýhodnější cena na trhu!

Vyhovuje nám i děte

• Jednoduchá rychlá montáž, kvalitní zpracování, doporučuji

• , zakoupeno v Duvlan.cz

kvalitní výrobek za dobrou cenu, elekktronické nastavení zátěže řízené programem, je tichý, pouze měření tepu na madlech není příliš přesné, ale to jde řešit dokoupením hrudního pásu,
    mám ho krátce jinak zatím jsem spokojený.