Flow Fitness DHT2500i

Flow Fitness DHT2500i je rotoped s nízkým vstupem, stabilní konstrukcí a moderní elektronikou. Díky bluetooth přijímači můžete stroj spárovat se svým tablet/smartphonem a...
19 750 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Doporučená nabídka Domácí fitness s.r.o.

Skladem • 1 variantaDárekProdloužená zárukaDoplňkové službyZdarma98 % • 7 214 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaDoplňkové službyZdarma97 % • 1 092 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma92 % • 512 419 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma86 % • 6 258 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma64 % • 2 239 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaDoplňkové službyZdarma260 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma97 % • 124 recenzíDalší informace

Ergometr

• hladký a tichý chod
    • robustnost
    • široký rozsah nastavení
    • lehce komplikované sestavení
    • vyšší cena

Na první pohled je vidět, že tento stroj vydrží léta provozu i při mých 117 kg. Věřím, že by obstál i při profi využití i když k tomu není primárně určen. Běží tak hladce a tiše, že o vás nebude nikdo vědět ani v paneláku po 22 hodině. Tedy pokud nebudete okolí rušit svým hlasitým funěním.
    Pohodlně si zacvičím já (malý tlustoch) i moje 190 cm vysoká hubená neteř.
    Při sestavování jsem chvíli zápasil s připojením řídící jednotky - je třeba propojit více drátků a prostrčit je dvěma poměrně úzkými dírami a z návodu není úplně zřejmé, jak. Ale dá se to zvládnout, konektory jsou tvarově rozlišeny a blbě to zapojit nejde.
    Cena je vyšší, ale naprosto odůvodněná, dostal jsem za ni výrobek, který konstrukcí a užitnými vlastnostmi nastavené ceně odpovídá.

K DHT2500i jsem pořídil i doporučenou podložku a hrudní pás rovněž od Flow Fitness. Obojí funguje spolehlivě k mé spokojenosti. Zejména hrudní pás doporučuji každému, kdo chce při cvičení pracovat s tepovou frekvencí, držet se trvale spodních řídítek není dlouhodobě moc pohodlné, naopak s pásem se lze v pohodě narovnat a šlapat bez jakýchkoliv potíží.

• , zakoupeno v FITHAM

Rotoped jsem si vybrala z důvodu, že pracuji celé dny na počítači a mám málo pohybu. Již jsem několikrát odzkoušela a zdá se, že funguje tak jak má. Konstrukce se zdá být bytelná, tedy i pro silnější osoby. Mohu doporučit.

• , zakoupeno v FITHAM

• Používá celá rodina od 155 cm do cca 200 cm.

Ergometr

Flow Fitness DHT2500i je rotoped s nízkým vstupem, stabilní konstrukcí a moderní elektronikou. Díky bluetooth přijímači můžete stroj spárovat se svým tablet/smartphonem a využívat různé tréninkové aplikace.

Trenažér je vybaven magnetickou brzdou, precizně provedenou mechanikou a kvalitními komponenty. Díky 12-ti kg těžkému setrvačníku má stroj naprosto plynulý a komfortní chod. Sedlo i řidítka jsou snadno nastavitelná. Vy tak můžete vždy zaujmout svou preferovanou polohu.

Rotoped Flow Fitness DHT2500i disponuje přehledným počítačem s držákem na tablet/smartphone, bluetooth přijímačem a bohatou programovou nabídkou. Jeho součástí jsou i senzory pro měření tepové frekvence, transportní kolečka, vyrovnávače nerovnosti, držák na lahev a praktický věšák na ručník.

Hlavní výhody:

• Optimální ergonomie - optimální ergonomie pohybu pro drobnější i vyšší postavy
  • Plynulý a tichý chod - plynulý a komfortní chod stroje zajišťuje 12-ti kg setrvačník
  • Dostatečný rozsah zátěže - možnost elektronicky nastavitelné zátěže v 32 stupních
  • Programová nabídka - k dispozici máte 24 programů, díky kterým můžete efektivně spalovat tuky, budovat kondici a zlepšovat psychické zdraví
  • Cvičení s aplikacemi - díky aplikacím Kinomap nebo iConsole+ se můžete připojit k systému Google Maps, vytvářet si vlastní trasy a zdolávat zajímavé výzvy

Technické parametry:

• Vyrovnávače nerovnosti
  • Držák na lahev

Tréninkový počítač:

• Počítač s 5,5" LCD displejem
  • Hodnoty: čas, rychlost, vzdálenost, kalorie, výkon, otáčky, puls
  • 24 programů: 12 přednastavených, 3 HRC, 4 uživatelské, manuální, watt program
  • Režimy: Recovery, Body Fat
  • Měření tepové frekvence: dlaňové senzory nebo hrudní pás s bluetooth přijímačem
  • Bluetooth, připojení k aplikacím Kinomap, iConsole+

• Rozměry krabice (d x š x v): 102 x 27,5 x 68 cm
  • Hmotnost: 41 kg
  • Kategorie dle DIN EN 957 : HA - určené pro domácí využití
  • Záruka 3 roky + 10 let na rám, servis u zákazníka

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• hladký a tichý chod
    • robustnost
    • široký rozsah nastavení
    • lehce komplikované sestavení
    • vyšší cena

Pohodlně si zacvičím já (malý tlustoch) i moje 190 cm vysoká hubená neteř.

• , zakoupeno v FITHAM

• Používá celá rodina od 155 cm do cca 200 cm.
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v FITHAM

• Krásně plynulý pohyb při šlapání
    • Stroj je stabilní
    • Hrudní pás, na měření tepu, se sám spároval se strojem
    • Software a ovládání mohlo být o něco lepší
    • Nepřišel jsem na to jak bych zobrazil celkově ujeté minuty, případně spálené kalorie a nějaké statistiky používání daného uživatele.
    • Nepřesné měření tepové frekvence přes dlaňové senzory - občas to skočí na poloviční hodnoty nebo nesmyslně nižší
    • Pozor, at si neskřípnete drátky u "řiditek", tohle fakt špatně navrhnuli, člověk se bojí je povolit a přenastavit.

I když jsem napsal více negativ než kladů, tak stroj velmi doporučuji, lepší snad není za tuto cenu. Jak stroj jednou složíte a nastavíte, tak stejně 99% z nás všech už na nastavení nesáhne (maximálně posun sedlovky, což tu funguje dobře).
    Co se týká programů, tak je nejsnazší použití 2 programů - ten hned první, kde to jede na manuál a pak program řízený tepem. Ostatní programy jsem nedokázal využít.

Na přesné měření tepu doporučuju hrudní pás se kterým se stroj sám spáruje a funguje to pak výborně.

• , zakoupeno v FITHAM

• Spolehlivý, sice dražší, ale vyplatilo se, dobrá komunikace s internetovými cyklo-aplikacemi, tichý, dobré sedlo
    • nemám připomínky