Hop-Sport HS-2070 Onyx

multifunkční tréninkový počítač
Hmotnost setrvačníku
7 kg

• , zakoupeno v hop-sport.cz

Rotoped přišel poškozený. Sedlová trubka ohnutá a odřená, vypadalo to, jako když rotoped táhli po zemi po té trubce, trubku jsme narovnali a natřeli, zátka u sedlové trubky zlomená, tu jsme slepili. Displej špatně ukazuje, některé čárky se neobjevují, to opravit nedokážeme.
    Podotýkám, že rotoped přišel perfektně zabalený, obal nebyl vůbec poškozený. Takže toto vzniklo při výrobě, nechápu jak to mohlo projít výstupní kontrolou.

Hop-Sport (značka)

Je nám líto, že došlo Vám poškozené zboží. V tomto případě je třeba poslat zprávu a fota poškození nám na e-mail [email protected] a rádi nabídneme řešení.

• , zakoupeno v hop-sport.cz

Do menších prostor dokonalý.
    Návod k sestavení s jediným malým nedostatkem. Chybí upozornění, naznačení, jak ke snadnému spojení prodloužit lanko v části návodu 2.
    Od věci by též nebyla celková větší hmotnost.
    Jinak rotoped vřele doporučuji. I přes výtku k hmotnoti je stabilní, tichý....velká spokojenost

Hop-Sport (značka)

děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu a doporučení našeho produktu, ať Vám spolehlivě slouží co nejdéle.
    Přejeme Vám krásný den!

Nejde vyrovnat, spodek, pajadlo moc lehké, to nevydrží ani 80kg natoš 120kg

Hop-Sport (značka)

Je nám líto, že nejste spokojený s našim produktem. V tomto případě je třeba poslat zprávu nám na e-mail [email protected] a rádi nabídneme řešení.

Ergometr
Computer
multifunkční tréninkový počítač
Hmotnost setrvačníku
7 kg

Magnetický rotoped HS-2070 Onyx značky Hop-Sport je ideálním zařízením pro každodenní, domácí tréninky. Umožní Vám spálit nadbytečné kalorie, zlepšit celkovou kondici, ale bude mít také pozitivní vliv na vaše zdraví a sebehodnocení. Systém magnetického odporu (systém setrvačníků) o hmotnosti 7 kg vám umožňuje provádět efektivní trénink, který dokonale simuluje jízdu na klasickém kole. 8-stupňová regulace zátěže Vám umožňuje měnit intenzitu cvičení, podobně jako při změně rychlosti při jízdě v terénu. Rotoped je vybaven multifunkčním tréninkovým počítačem a funkcí měření pulsu.

Díky inovativnímu mechanismu a tichému chodu zařízení můžete trénovat i v pozdních večerních hodinách, aniž byste se obávali, že vzbudíte ostatní členy domácnosti. Nastavitelný volant, pokrytý měkkou a vysoce kvalitní pěnou, sedadlo s gelovou výplní (nastavitelné vertikálně, ale i horizontálně) Vám poskytují maximální pohodlí během tréninku. Stabilní konstrukce zaručuje bezpečnost během tréninku. Kompaktní rozměry a transportní kolečka rotopedu Vám umožňují pohodlné umožní pohodlně ho umístit na vhodné místo a snadno jej přesunout.

Multifunkční tréninkový počítač

Změňte své tréninky na skutečnou výzvu a sledujte efekty! Tréninkový počítač zobrazuje rychlost, kterou se pohybujete, vzdálenost, kterou překonáte, čas tréninku, spálené kalorie a srdeční frekvenci. Funkce SCAN Vám umožňuje sledovat jednotlivé hodnoty v různých časových intervalech. Kromě toho je vybaven držákem na tablet nebo telefon, takže během tréninku můžete sledovat film nebo poslouchat svou oblíbenou hudbu.

Nastavitelné sedadlo

Pohodlí během tréninku je základem! Díky možnosti přesného nastavení sedadla vertikálně, ale i horizontálně, máte možnost snadného nastavení podle své výšky a individuálních preferencí. Ergonomický tvar a gelová výplň sedáku zpříjemní i dlouhé tréninky na rotopedu.

Manuální nastavení zátěže

Díky plynulému nastavení zátěže pomocí otočného knoflíku, který máte na dosah ruky během tréninku si můžete snadno zvolit úroveň obtížnosti tréninku podle své individuální úrovně pokroku. Široká škála nastavení zátěže (8 stupňů) uspokojí nejen trénující amatéry, ale i profesionály.

Dotykové snímače pulsu

Udržování optimálního pulsu je mimořádně důležitým prvkem efektivního tréninku. Změříte ho velmi snadno, umístěním rukou na řídítka se zabudovanými snímači pulsu. Výsledek se následně zobrazí na displeji. Ať už jde o spalování tělesného tuku, zlepšení kondice nebo zlepšení vytrvalosti - optimální srdeční frekvence Vám vždy pomůže dosáhnout stanovených cílů.

Rozměry

Kompaktní rozměry a transportní kolečka rotopedu Vám umožňují pohodlné umístění zariadania na dobrém místě a také snadné a rychlé přemístění.

Transportní kolečka

Po skončení tréninku se nemusíte bát, že by vaše obývací pokoj stále připomínala tělocvičnu. Díky funkčním transportním kolečkům zabudovaným v předním stabilizátoru můžete rotoped snadno přemístit na jiné místo.

Magnetický systém odporu 7-kg magnetický odporový systém použitý ve stroji s 8-stupňovým manuálním nastavením zaručuje, že trénink na tomto modelu bude plynulý a co je důležité, tichý. Můžete na něm cvičit iv noci bez strachu, že probudíte zbytek domácnosti.

Protiskluzové pedály

Bezpečnost během tréninku je nevyhnutelná! Při tréninku na tomto rotopedu se nemusíte obávat, že vám nohy sklouznou z pedálů. Pedály mají protiskluzový materiál a jsou vybaveny bezpečnostními popruhmi- vaše chodidla budou bez ohledu na intenzitu cvičení vždy na svém místě.

Technické údaje:

• Nastavitelný volant: ano
  • Brdzný systém: magnetický
  • Měření pulsu: ano
  • Hmotnost zařízení: 21 kg
  • Hmotnost zátěžového kola: 7 kg
  • Tréninkový počítač: ano (rychlost, vzdálenost, celková vzdálenost, čas, kalorie, puls, SCAN)
  • Transportní kolečka: ano
  • Výška sedla od země: 68 cm - 88 cm
  • Držák na tablet: ano
  • Účel: pro domácí použití
  • Nastavení sedadla: vertikální a horizontální
  • Rozměry sedáku: 25 cm / 28 cm
  • Nastavení zátěže: 8-stupňové, manuální
  • Producent: Hop-Sport

4zákazníci nedoporučují produkt

• , zakoupeno v hop-sport.cz

Do menších prostor dokonalý.
    Od věci by též nebyla celková větší hmotnost.

Přejeme Vám krásný den!

Nejde vyrovnat, spodek, pajadlo moc lehké, to nevydrží ani 80kg natoš 120kg

• Vzhled, funkčnost
    • Displej s držákem mobilu, tabletu
    • Max. nastavení sedátka
    • Pár kosmetických vad, na funkci nemá vliv

Pro tento model jsem se rozhodla, kvůli max. nastavení sedátka od pedálů, ač měřím jen 172 cm, mám delší nohy(vnitřní strana nohy 86cm), tudiž sedátko na maximum, hodně modelů má vzdálenost pedálu od sedátka jen 80cm nebo i míň.

Hop-Sport (značka)

pěkně Vám děkujeme za pozitivní hodnocení!
    S přátelským pozdravem,
    Tým obchodu Hop-Sport.

• , zakoupeno v hop-sport.cz

používáme pouze pár dní, ale zatím tichý, stabilní, bez problémů, kvalita odpovídá pořizovací ceně...

Hop-Sport (značka)

děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu. Těšíme se na mnoho dalších Vašich spokojených nákupů.
    Přejeme Vám hezký den!

• křivá konstrukce
    • místama vrčí
    • otřesně zabaleno

Hop-Sport (značka)

velice se omlouváme za vzniklé komplikace, ale bohužel nemáme Vaše číslo objednávky.
    Rádi bychom Vás poprosili o číslo objednávky, abychom vše prověřili a samozřejmě vyřešili k Vaší spokojenosti. Proto nás neváhejte kontaktovat na email [email protected]
    Předem děkujeme za spolupráci

• držák na tablet
    • Otřesné zpracování,
    • díly do sebe nepasují,
    • celý rotoped je našikmo

Hop-Sport (značka)

velice se omlouváme za vzniklé komplikace, už jsme Vás kontaktovali abychom vyřešili veškeré stížnosti.
    Předem děkuji za spolupráci

• , zakoupeno v hop-sport.cz

• Prozatím spokojenost,stabilní,tichý chod, jednoduchá montáž.
  • , zakoupeno v hop-sport.cz

• malé rozměry, sedadlo s horizontálním a vertikálním posuvem, nastavitelná rukojeť
    • zatím nevím

Jelikož se jednalo o nákup mého prvního rotopedu, byla jsem s výběrem moc obezřetná. Sledovala jsem popisy více přístrojů a moc jsem dala na recenze uživatelů. Chtěla jsem mít jistotu, že nebudu rušit sousedy, tak jsem zvolila rotoped magnetický. Je opravdu tichý. Výhodou je i horizontální posuv sedadla a možnost nastavení úhlu volantu. Ovládání displeje je jednoduché, zatím si zvykám. Rotoped splnil mé očekávání, funguje tak, jak jsem si představovala. Navíc vypadá pěkně a jeho montáž byla snadná .

• , zakoupeno v hop-sport.cz

• Rychlá montáž, celkem tichý chod
    • Skladný
    • Nenáročný na údržbu